KDO JSME


Firma Moravian sports agency má jasnou vizi a to především poskytování kvalitních služeb v oblasti sportovních a pohybových aktivit.

Naším cílem je rozšiřovat nabídku služeb v této oblasti a pomoci subjektům k jejich rozvoji prostřednictvím našeho portfólia. Sport a pohyb nevnímáme pouze jako zábavu, ale i důležitou součást života. A to je důvod, proč tu jsme pro Vás.

Ladislav Sebök

Sportovní praktik. Bohatá sportovní kariéra začínala hokejem přes házenou, fotbal až k futsalu-FIFA. Člen České asociace sportovních ekonomů a manažerů a dalších institucí.

Sport je důležitou součástí života a pohyb je důležitý.

Reference z oblasti sportu:

Pořádání MČR žen ve futsalu-FIFA 2009 a 2012 v Šumperku, spolupořádání Benefičního fotbalového utkání "Hrajeme pro Amálku" v roce 2017 a další sportovní akce.


Mgr. Radek Hejný

,,Jsem absolventem magisterského oboru Management sportu na Masarykově Univerzitě v Brně. Sport a pohyb je pro mne životní filozofií. Od ranného věku až po současnost jsem stále aktivním hráčem házené na výkonnostní úrovni.  Sport mi mnoho dal a chci mu to splatit. Rád bych prostřednictvím společnosti Moravian sports agency poskytl nejen dětem, ale i dospělé populaci větší množství vyžití v oblasti sportovních a pohybových aktivit".

    Reference z oblasti sportu:

  • Pořádání několika sportovních akcí
  • Červen 2017 - člen Organizačního výboru  Evropských her handicapované mládeže
  • Rok 2019 - Vedoucí Tyršova stadionu v Šumperku u společnosti Šumperské sportovní areály s.r.o.
  • Červenec 2019- doposud - Hrající asistent trenéra v klubu HBC OLOMOUC 1966

Moravian sports agency s.r.o.