Letní příměstský fotbalový camp s Horstem Sieglem

17.06.2018

Máte rádi fotbal nebo máte doma dítě, které již podlehlo tomuto fenoménu mezi sporty? Pak neváhejte a obraťte se na nás. V letošním roce jsme pro Vás připravili příměstský fotbalový camp ve spolupráci s fotbalovou školou Horsta Siegla a přihlásit se můžete již od 18. 6. 2018.

Příměstský fotbalový camp bude probíhat od 6.8. 2018 do 10.8. 2018 v areálu FK Ruda nad Moravou a je určen převážně pro děti narozené v letech 2004-2011. Ostatní ročníky se mohou přihlásit po předchozí domluvě.

Děti se mohou těšit na velmi zajímavý a pestrý program. Kromě kvalitních tréninkových jednotek pod vedením profesionálních trenérů se mohou setkat také s patronem campu Horstem Sieglem nebo si prohlédnout stadion Sigmy Olomouc. V ceně je také zahrnut tréninkový set a samozřejmě strava nebo autobusová přeprava na camp a zpět pro děti z okolí (v případě zájmu).

Přihlásit se můžete zde v google formuláři: https://goo.gl/forms/nAWDZuFjDXo9xlaA2 nebo přes formulář ve wordu (viz. níže), který poté stačí zaslat na náš email. Po odeslání formuláře Vám bude v co nejkratší době zpětně zaslán email s podrobnějšími instrukcemi.

V případě nejasností nebo zájmu o poskytnutí více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonní čísla či email uvedený v záložce kontakty.

Děkujeme a těšíme se. Společně si to užijeme.